Koluman

Languages
English
Update
2022-02-21
Latest Version
1.1.2
Android version
5.0+
Koluman Mod Info
The description of Koluman App

Koluman Motorlu Araçlar’ın resmi mobil uygulamasına hoş geldiniz!Türkiye genelinde 1 merkez, 4 şube ve 8 showroom’un yanısıra web sitelerimiz ve online showroom’umuz ile birlikte artık mobil uygulamamız aracılığıyla da sizlere hizmet veriyoruz.Koluman mobil uygulamamız sayesinde bize çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.Mobil Uygulamada Neler Var?

Mercedes-Benz Otomobil, Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, Mercedes-Benz Kamyon ve Mercedes-Benz Otobüs modelleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, beğendiğiniz model için hemen teklif isteyebilirsiniz.

Koluman Treyler Grubu, Koluman Mobil Beton Pompaları ve Koluman Vakumlu Süpürge modellerini detaylı özellikleri ile inceleyebilir, seçtiğiniz model için hızlıca teklif isteyebilirsiniz.

Koluman Online Showroom butonu ile Koluman Sanal Showroom parmaklarınızın ucunda!

Koluman Sigorta bölümünde aracınızın Mercedes Kasko ve Trafik Sigortası ile ilgili işlemleri için form doldurmanın yanısıra konut, işyeri, DASK, sağlık, nakliyat, mühendislik ve ilgili diğer branşlarda da sigorta talebinizi iletebilirsiniz.

Her bir şubemiz tarafından Koluman garantisi ile satılmakta olan ikinci el binek otomobiller ve ticari araçlara hızlı ulaşım!

Test sürüşü randevusu almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Servis Randevusu bölümünde İstanbul, Ankara, Gaziantep ve Tarsus’taki şubelerimizden hızlı randevu oluşturabilme imkanı.

İhtiyaç anında hızlı bir şekilde en yakın servisi bulmak birkaç tık ile Koluman mobil uygulamada!Kampanyalar bölümünde sizin için en uygun fırsatları takip edin!Hemen Koluman mobil uygulamasını indir!

Yeni Mercedes-Benz modellerine göz at - hızlı teklif al!